İl Padrino Restaurant

HAKKIMIZDA

İl Padrino Restaurant Cadde’nin ilk ve gerçek İtalya’nı, Caddebostan’ın simgelerinden biri olan Ristorante İl Padrino 1990 yılında, aileden ‘’lokantacı’’ bir mühendis tarafından kurulmuş, açıldığı günden itibaren, gerek Cadde halkının gerekse gerçek İtalyan tutkunlarının vazgeçilmez mekanlarından biri olmuştur.


Yıllar içinde geliştirdiği “gerçek’” İtalyan menüsü, İtalyan geleneğinden gelen kuvvetli mutfak kadrosu, geleneksel İtalyan lokantalarını aratmayan samimi ve sıcak atmosferi ile Ristorante İl Padrino başarısını, 2013 yılında İtalya Sanayi ve Ticaret Odaları Birliği’nin (Unioncamere) Dünya Gerçek İtalyan Restaurantları Ödülü’nü Türkiye’de ilk defa almaya hak kazanarak perçinlemiştir.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte, sürdürülebilir kaliteli ve büyümeyi sağlayarak ürün sunduğumuz mutfaklarda; lezzet, kalite ve hizmet konusunda ilk akla gelen kurum olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin üstün lezzet, kalite ve hizmet anlayışımızdan memnun olduğu, kurumsallaşmış, sürekli, yenilikçi ve tecrübesini yarınlara taşıyabilen bir organizasyon olmaktır.

 

RESTORANIMIZ İŞ YEMEKLERİ, ÖZEL GÜN ETKİNLİKLERİ VB. İÇİN REZERVASYONA AÇIKTIR.

İl Padrino Restaurant